| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat já fakt nevím, logicky s mojí povahou si to taky myslím, jenže ona pořád, že jí to je jedno, je spokojená, nemá problém, .... nemá žádný zájem, žádnou touhu, jen si čte, chce být spisovatelka. Jsme v pasti, potřebuje nějaký režim, který nejsem schopná jí dát. Měla dost prostoru a je to jen horší. Když jsme teď byly u endokrinoložky a ona jí zvážila, spadla mi brada. Ven jí vytáhnu (nebo kamarádi) tak 1 za 5 pokusů a lákání. Mám 3 děti, ale už nekupuju žádné sladkosti, aby neměla příležitost. Peníze mám, zaplatila bych jí cokoli, ale týden boxuje a pak toho nechá, motivovat jí bylo vždy strašně těžký, k čemukoli, co nechtěla už od 3 let. Nedá se oblbnout.
Vůbec jí to nedávám najevo, snažím se, aby věděla, že jí mám ráda takovou, jaká je. S tátou má problém leda potlačený, vídají se málo a když, tak se on snaží, sama říká, že je na ní hodný. Jasně, dřív ho provokovala jen pohledem, teď už ne. Stacionář, mi poradila doktorka, že já na ní nemám dostatečný vliv, že potřebuje motivaci z venku. Ona asi taky neví, co se sebou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.