| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kořčky miluju :-)

1. Kočka je celou dobu někde zalezlá a spí, hladit se nechce, bojí se lidí.
Jak která, pokud je na lidi zvyklá, bude mazlení milovcat. Pokud se to odrostlé kotě mazlí, bude se mazlit i když ho budeš mít doma.



2. V noci se nikdo nevyspí, kočka leze do postele, případně se dobývá do ložnice škrábánim
Jak která kočka. Kdysi jsem s úspěchem naučila své dvě kočky, že do postele nesmí, dnes už jsem pravda rezignovala. Pomáhá kočku na večer pořádně nakrmit :-)



3. Z bytu je třeba odstranit rostliny, větsina je jedovatá, po velkých kočka šplhá
Řešila bych jen jedovaté.


4.Je třeba odstranit závesy a veškeré dekorace
K tomu nevidím důvod, přece jen budeš mít běžnou ochočenou domácí kočku, ne prériovou šelmu


5. Do oken se musí instalovat sítě a balkon zasklít
Stačí sítě, dají se koupit i celkem levně. zasíťovat balkon je pravda dražší, ale nemusíš dělat vše najednou



6. Kočka mňouká takovým způsobem, že si stěžují sousedi
takovou kočku jsem nikdy neměla


7. Je nutné dvakrát denně uklízet, všude se válí chlupy a zvratky
to určitě ne


8. Když se kočce něco nelibi, dá to najevo počůranou nebo pokálenou posteli nebo pohovkou
To už musí mít kočka vážný problém, aby čůrala kam nemá. Ten problém je třeba řešit



9. škrabadlo ignoruje, radši si nabrousí drápy o pohovku/ koberec.
moje kočky škrabadlo milují.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.