| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My se léčíme 3 (já a 2 dcery) už dlouho (já asi od 21, holky asi od 6 let). Když měla dcera úraz a musela dostat transfúzi, tak se jí imunita zbláznila protilátky proti šž vylítly do neměřitelných hodnot. Ona nikdy nebyla schopná hubnout, maximálně nepřibírat ( a růst k tomu, takže to hubnutí jakžtakž bylo). Ale pak se úplně zbláznila okolo toho 13. roku.
Já šž sama u sebe měla dlouho pod kontrolou, ale porody a těhotenstvími se mi to dost rozhodilo a přibírala jsem, i když jsem měla pohybu dost a stravu OK. Teoreticky se říká, že je to voda, že až se šž upraví, voda zase zmizí. Jenže roli hraje ještě lymfatický systém, který když nefunguje správně, vodu nepustí. Člověk pak musí být absolutně psychicky v pohodě, aby hubnutí nastartoval. Sama s tím už mnoho let bojuju.
Ono nejde o to, že bych jí nechala, jde o to, že mi s těmi léky lže. Jasně, pochopila jsem, že jí nemůžu důvěřovat, bude je polykat přede mnou, co už. Ale k pravidelnému pohybu ji nedonutím, ani kdybych jí neprala nebo nevařila. Navíc nevěří, že jí víc než by měla, problém nepřipouští. Ale nevzdávám to no. A pobyt v zařízení sama nezavrhuje, ona je společenská, kamarádky vždycky našla. Pro nás by to bylo ideální, získat motivaci mimo domov a nastavit návyky, které pak zvládne dodržovat i doma.
Mám tohle za trest, sama jsem perfekcionista (pozor, na děti nároky co se dokonalosti týká nemám), vidím kde jsou chyby, ale nemám sílu všechno zvládnout, tak jsem frustrovaná. Ale pracuju s tím, chci žít spokojeně. Prostě chudák holka, ale poradit si musíme samy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.