| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kuličko, nemyslím si právě, že by za to úplně mohli rodiče.
Já jsem tedy nečetla diskuzi, jen jsem opravdu zareagovala na to, že se jakoby viníš.
A jestli kat připsala, že dcerka má nemocnou štítku, vím z vlastní zkušenosti na vlastním těle, že hormony určitě pomohou normálně žít, ale může se to trochu odrazit, že tělo reaguje a určité věci pociťuje jinak - ano, neměla jsem energii a hledala jsem prostě "rychlé" dodání energie pomocí různých "rychloenergetických" potravin. Taky jsem zadržovala vodu, a to, že jsem byla unavená, samozřejmě znemožňovalo sport, byla jsem ráda, že přežívám a funguju to, co musím.
Vypadala jsem prostě děsně v těch dobách.
Brala jsem 150 letrox a laboratorně jsem byla v pořádku, akorát mi prostě bylo divně....a nikdo mi to nevěřil. Byli lidi, kterým substituce touto cestou stačila a sedla. Mně třeba ne.

Zjistila jsem , že je potřeba měřit taky T3, ne jen T4, navíc teda dr.říkal, že často může za autoimunitu ŠŽ borelioza nebo EB virus...a je pravda, že u mě to tak bylo.

To píšu jen tak jako zkušenost - u mě to zafungovalo.

A fakt bych se jako rodič neobviňovala...možná můžeme ovlivnit jídelníček dítěte tak do 8mi 9ti let? ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.