| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pracuju na manažerském postu, kolega mě navedl na aplikaci pro manažery na sledování termínu a vytváření nástěnek a já už mu dva roky blahořečím. Jmenuje se Trello https://trello.com/cs , registruješ se pomocí emailu. Můžeš sdílet s ostatními, dávat si tam termíny, pokud jí máš instalovanou i v mobilu, chodí ti upozornění i na mobil, že se blíží termín karty (třeba že za hodinu má odevzdat úkol, nebo za 10 minut být někde online). Mám dvě registrace, pracovní mail - pracovní, soukromý mail - soukromý. Sdílíme nástěnky v rámci rodiny, takže připisuju na nástěnku nákupu to co má muž koupit ( klidně i ve chvíli kdy zrovna v obchodě už nakupuje, pokud je tam teda online připojený), děti mi na nástěnku nápadů na dárky k vánocům hází odkazy co a kde by měl Ježíšek nakoupit, jednu nástěnku mám na narozeniny v rodině apod. Může si záznamy označovat štítky - mám hotovo, potřebuju pomoc od mámy apod. Jak říkám, pro mě geniální systém, nicméně stojí a padá s tím, že tam dcera nebo ty budete ty informace vkládat. Takže je i tak třeba sednout si večer k tomu a projít za ten den co přibylo, označit si minimálně termínem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.