| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já to nečetla, ale tam je důležitý si ty podmínky a výluky přečíst, když už chci něco podepsat. A když se to nelíbí, tak si připlatit za něco, kde výluky nejsou. Resp jsou tam ty, co mi vyhovují, takže třeba na úraz pod vlivem návykových látek a ne na něco obyč. co se mi může reálně zrovna mě přihodit.

Nikdy mě nenapadlo něco takového pořídit, ale kdyby jo, tak všechny pojistné podmínky všech pojišťoven jsou webu, tak se to dá pročíst a vybírat a existují i nějaké srovnavače.

A taky je dobré si rozmyslet, jestli je pojištní úrazu vůbec k něčemu. Proč by třeba děti měly dostávat peníze za zlomenou ruku, pokud to nezavinil nikdo druhý. To myslím bez ohledu na výluky tedy. Určitě je dobré mít třeba pojištění občanské odpovědnosti, ale proč zrovna úrazu (pokud se nejedná o živitele rodiny nebo tak něco)?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.