| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Při cestách autem mě často zarazí, kolik nových, evidentně nákladných nemovitostí "je schopno" vyrůst v blízkosti rušných silnic.. Např. Stránčice a dále u Mnichovic, Hrusic u D1. Jinde zase pozemky uprostřed polí, nikde les, jen silnice...
Pro mě osobně je to nepochopitelné, že někdo investuje do pozemku a domu nemalé peníze a pak ho čeká život v hluku, popř. smradu.. Dovedu to ještě trochu pochopit u levných pozemků a levných domků, kde si říkám, že touha po zahradě převýšila touhu po tichu. Ale možná, že se pletu, a ti lidé to vůbec neřeší, neustálý hluk nevnímají.

Jak to máte vy, kteří na podobných místech bydlíte, okolo jedoucí auta stále slyšíte..Vadí vám to, nevadí vám to..vadí to až teď a předtím vás to nenapadlo?

Nemyslím bydlení, ke kterému člověk nějak přišel, zdědil a z různých důvodů nemá možnost ho vyměnit. Zajímá mě cílený výběr a koupě nebo stavba domu na hlučném místě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.