| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vystihla bych, kdy na mě bude mít čas a bude v dobré náladě, bez nějakých tlaků a stresů. A hezky bych se rozpovídala o svých myšlenkách a pocitech ohledně vytoužené dovolené. Neptala bych se ho, není můj rodič ani poručník. Řekla bych mu všechno úplně na rovinu, včetně toho, že mě bude mrzet, že tam nebudeme spolu. Ovšem bez jakýchkoli výčitek !! Politovala bych ho, že se mnou nemůže, že toho má v práci moc. Řekla své důvody proč chci jet i bez něj. Snažila bych se nevzbuzovat emoce. U sebe ani u něj. A pak bych jela a pěkně si to užila.
Pokud žárlí, je to jeho problém, který si musí vyřešit sám se sebou.
Ano, muži mají rádi samostatné ženy, které neprudí a neotravují. Zároveň potřebují mít pocit, že jsou pro ženu důležití. A pro oba je hodně důležitá důvěra. Takže lhát, když je velká pravděpodobnost prozrazení je blbost.
Můj muž by mě tam poslal sám, kdyby věděl, že mi to udělá radost. Má mě totiž rád a chce, abych se cítila šťastně a svobodně. To samé chci pro něj i já. "Když chceš, tak můžeš. Když nechceš, tak nemusíš !!"~s~~s~~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.