| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko, tak já opět řeknu, že pozice, která je nějakým způsobem ceněná(finančně, morálně) a kde podstatnou část kariéry dělá určitá interní diplomacie, se na nějakou čtvrthodinku až dvouhodinku nekouká.

Můžeš makat jako anděl, ale pokud ti v celou odpadne tužka od ruky a zahlaholíš "nazdárek", když ostatní řeší nějakou cílovou pásku, dlouho se tam neohřeješ. Nikdy jsem nedělala jinde než v privátu a jedinkrát jsem se setkala s čipovačkou na odchody a příchody (a i tam se přesčasy maximálně nahrazovaly a to tehdy, když se ti to nejmíň hodilo) Neříkám, že je to dobře a že to není pozůstatek pracovního hrdinství z dob, kdy nikdo nic pořádně neuměl (tímměně šéf nastavit proces), ale každý se prsil, jak maká 12 hodin denně.
Teď už je to lehce klidnější, ale přesto se na půlhodinky nehraje. Já mám například bóžovýho šéfa, ale patří k firemní kultuře, že 15 ninut po skončení pracovní doby se ho zeptám, jestli ještě něco nepotřebuje a ve 2 případech ze 3´věnuju další 1/4 hodinku neformálnímu rozboru (ať už práce nebo geniality jeho synka:-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.