| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jordano, já ti asi neodpovím, ale třeba ber jako zajímavost..

Včera jsme měli inofrmaci, že "naše" školy (speciálky, dle par. 16 nebo kolik) se otevřou k 1.6., což bylo divné, když ostatní to mají o týden později, no dnes už se mluví tedy o 8.6.
Coa jak nikdo neví, zítra bude veklá porada a pak telefonický přednes výsledku rodičům.
Vůbec nevím, co čekat, každopádně Riška jako jedináček, do školy půjde, on a chce, a já vidím jeho potřebu společnosti - nijak to nesouvisí s výukou, tu od školy neočekávám (ale sere mě to, protože i u nás máme pár urputných "kusů", celkem výživné je spojení fyzika+hudebka, výchovy jsme fakt nedělali - aspoň toto k tvému dotazu na Hlavní předměty).
Ať už mám jakékoli výhrady, nyní spíš převažuje pocit lítosti - pamatuju slova Yuki v jedné z prvních diskusí "po dlouhé době máme ministra, co vypadá celkém rozumně" no.

Často se tu objevuje, že se vaše děti s kamarády vídají - že pro "socializaci" školu nepotřebují (teď). U nás to tak není. Do takových škol se děcka svážejí a tu společnost tak mají víceméně jen tam.
Nabídli jsme setkání na naší chatě. Riška měl fotit hmyz, vyfotil chatu, zahradu, já jeho, jak mává rukama v gestu pojďte a poslali jsme učitelce. Ona i asistenti byli dojati a plánujeme to bez ohledu na školní výuku, dokonce paní ředitelka povolila použití školního minibusu pro svoz dětí, já už mám špekáčků plný šuplík v mražáku :)

Samozřejmě chápu, že jsme "jiný případ", ale dle mého děcka potřebují jakýsi předěl mezi tím, co je teď a prázdninami a prostě být spolu.
Z posledních diskusí jsem koukla na dvtvvidea s Lidmilou Pekařovou a tou Veselou, ta se mi líbila, hlavně ke konci, jak se vyjádřila, že nám za tři měsíce "nezdebilní" generace dětí, i tady to píšou místní učitelky, že se všechno probere a dožene, jistě v tom září.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.