| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud se chcete vyhnout davům, nechoďte po značkách, ale po neznačených cestách. Turistické mapy jsou dnes docela podrobné a spolehlivé, pokud je chcete mít v mobilu, doporučuju stahnout, aby byly k dispozici offline.

Spousta turistů stejně vypadá tak, že se vykydnou z auta na parkovišti, celí zpocení se ve vedru v softshellovém oblečení 500 m po značce vydrápou na Trosky a jdou zase zpátky. Takhle mě nedávno šokovalo, že lidé jedou autem k přehradě v Lánech, pár minut čumí na tu chcíplou přírodu a svalí se zase zpět do auta a odjedou.

Mám trochu mladší děti, ale poslední dobu je dost zajímají různé industriální zajímavosti a památky, rádi procházíme ruiny, staré továrny a doly, lomy, jeskyně. Milují, když se zastavíme někde u vody, u potoka...

V ČR jsem s dětmi ještě na zámku na prohlídce nebyla, myslím, že by je to nebavilo. Rozpadlé hrady ale mají moc rádi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.