| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn bude příští rok maturovat na průmyslovce, obor informační technologie - učí se programovat, částečně dělají elektro ..., tak jsem nějak předpokládala, že v tom bude pokračovat i případně na vš. Už delší dobu ale mluví o tom, že by raději zvolil jiný směr. Chtěl by zkusit ucitelstvi kombinace zeměpis + tv. Díval se na podmínky přijetí na ten tělocvik, prý to je poměrně nenáročné, je velký sportovec. Jde mi o to, jestli je reálné zvládnout studium zeměpisu, když ho na střední vubec neměl (oproti třeba studentům gymnázia). Vy, co pracujete ve školství, je to kombinace, která najde uplatnění? Mohl by si třeba pribrat ještě ICT, který vcelku umí. Prostě má pocit, že by ho učit bavilo a vzhledem k tomu, že je mu 19, tak doufám, že přece jen ví, co dělá. Vymlouvat mu to nehodlám, ale obavy trochu mám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.