| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sražený vlněný svetr mám na kontě taky, Multisportkartu, kterou jsem si částečně platila, ale za půl roku nevyužila ani jednou. Víc než hromady takovýchto přešlapů mě mrzí ty lidské, které už nejdou vrátit. Možná jsem to tu už někdy psala - táta byl těžce nemocný, už mu to chvílemi nemyslelo a já neměla jeden den po určité výměně názorů chuť zahrát si s ním scrabble, o který mě poprosil, protože jsem jednak byla naprdnutá, jednak jsem neměla chuť mu co chvíli vysvětlovat pravidla, která už kvůli nemoci neudržel déle než pár minut. Už jsme si pak zahrát nikdy nestihli, protože o tři dny později zemřel. Takže čert vem sražené svetry, nevyužité poukázky nebo spálené bábovky v koši. Na nich prd záleží, dají se nahradit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.