| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já dlouhodobě nedávám, když je informací moc. Zřejmě nějaké ADD, nebo něco. Klasika - v den obhajoby bakalářky jsem zjistila, že obhajuji bakalářku (byla jsem 150km daleko). V den odevzdání bakalářky to bylo to samé, v podstatě jsem za týden musela práci dodělat, zkonzultovat, zformátovat, nechat svázat a odvézt vlakem (dvě malé děti a třetí v kočáru). A bratr mi připomněl, že jsem to měla vždycky. Třeba na přijímací zkoušky na nástavbu jsem jela 60km busem, ale o den později. Ale ještě mě vzali ~t~ Syn má tohle po mně, taková častá nepřítomnost až úplné vypnutí.

Musím si všechno psát a hlavně pořád někoho prosím o připomenutí něčeho. Dcera teď měla ústní PZ, fakt jsem si to ověřovala x-krát, protože když něco pokazím sama sobě, tak OK, ale tohle by mě mrzelo. Naštěstí si to hlídá sama. Syn měl jednou online test a ten jsem hlídala já - tak od té doby si to taky hlídá sám, sekla jsem se o hodinu - ale zase to bylo pro něj motivující, je mnohem samostatnější, když má máma v hlavě vymeteno. Chtěla jsem se na to i zeptat doktora, trochu se bojím, že tím budu mít určitě větší riziko nějaké demence.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.