| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podobné očekávání, že já něco udělám a protějšek je povinen si to uvědomit a oplatit mi stejným, je akorát tak cesta do pekel. Navíc šmírovat jiného člověka, zda má venku auto a pak mu psát "hnusné" sms, to opravdu není znak zralé osobnosti. Může být tisíc důvodů, proč má někdo auto doma a přesto doma není.

Samozřejmě může člověk narazit na někoho, pro koho by neochota mohla být druhým jménem a běžná lidská laskavost je neznámý pojem. Jenže jak píšou ostatní ohledně faktické podoby té rady, on i třeba "jen jeden telefonát", pokud je to někomu, koho pořádně neznám, on mne vůbec, číslo jeho telefonu ani nemám a musela bych si ho sehnat a ještě volat třeba mimo pracovní dobu, je třeba pro mne dost za hranou. Nebyly v tom třeba taky nějaké takové okolnosti? Nenechat si to vysvětlit a pak polykat výčitky, co vše jsi pro mne udělala a já teď nejsem ochotná ani k tomu málu, taky před tebou prchám jak čert před svěcenou vodou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.