| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Miluju pivoňky a šeřík ~s~

Pivoňka je tu ještě po sudetských Němcích, sytě červená, kvete nádherně.
Šeřík jsem koupila před pár lety, vloni poprvé kvetl. Má barvu něco mezi růžovou a fialovou, bývala by se mi víc líbila tmavě fialová, ale tu jsem nesehnala.
Ještě máme dva keře bílého, ale ten se mi tolik nelíbí.

Nejhezčí barvu má "náš" šeřík na Návsi, který jsme zasponzorovali. Sytě fialovou.

Máme zahradu cca 5000 m2 a od kytek kde co, včetně asi 20 růží a skalky. Třeba jen kosatců máme čtyři druhy.
Rododendrony, azalky, pivoňky, levandule, mahonie, floxy (moje 3. nej), lilie, konvalinky, jehličnany, jalovce, od všeho několik různých barev nebo druhů.

Moje tchýně je milovnice kytek, jenže péči už vůbec nedává, takže je to všechno na mě, což mě občas trochu štve, protože bych ráda měla všechno upravené, vypleté a bez škůdců, jenže nestíhám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.