| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Na tvém místě bych mu dohodila kšefty a dělala dozor, třeba se chlapec chytí, dostal by šanci. ALe ponechala bych si svojí práci, hezky o ni mluvíš, přijde mi, že ji nechceš měnit."

Já tedy nemám pocit, že účetnictví a daně je obor, který se dá jen tak "okoukat" a pak klidně jet jako osvč. Jednak se musí řešit spousta věcí, které prostě přináší praxe, také jde o to, že finanční záležitosti jsou velmi citlivou záležitostí založenou na důvěře mezi účetní a osvč a neumím si dost dobře představit, že by klientům bylo jedno, že jim jejich účetní předá jejich data někomu dalšímu, aby si na jejich účetnictví či daňové evidenci "potrénoval". Nehledě na to, že aby vůbec mohl mít živnostenské oprávnění, musí mít praxi a vzdělání v oboru. Jinak by musela Libík být tzv."odpovědnou osobou". Do toho bych fakt nešla.

Nepřestává mě udivovat(a mrzet), jak je práce účetních podceňovaná, podhodnocená, kolik lidí má pocit, že to stačí bez vzdělání v oboru jen tak "okoukat" a může to z fleku dělat každý...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.