| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Občas taky toužím po změně byť logicky vím, že práci mám dobrou a nemám si moc nač stěžovat když pominu-li vztahy v kanceláři na prd, jenže co tak slyším, tak vztahy na pracovišti v posledních letech stojí za starou bačkoru skoro všude. Mám ráda kontakt s lidmi, takže taky vím, že kdybych šla pracovat někam do kanceláře bez kontaktu s klienty... tak bych tam usychala. Na stranu druhou je strašně fajn pocit, že můžu jít i na delší neschopenku a nikdo mě zato nevyhodí (toto už jsem žel vyzkoušela); nyní pracujeme velkou část prac. týdne stále z homeworkingu a nikdo nám to nesabotuje - jen je potřeba se na pracovišti smysluplně prostřídat a plnit své úkoly; mám dostatek dovolené, indispoz.volna, stravenky... Taky už mám za sebou prodloužení pracovní smlouvy a tím pádem mám kratší etapu k práci na dobu neurčitou.
Přemýšlím spíše, že na to půjdu jako kamarádka - spíše až začnu mít pocit, že opravdu nemám z práce radost, tak si zkusím dodělat nějakou školu; víc se věnovat cizímu jazyku... Musíš zvážit ty sama, jestli Tě opravdu nepálí pouze dobré bydlo a hlavně si srovnat, co změnou získáš ~d~ Ono zůstat v padesáti bez stálého zaměstnání mi nepřijde zrovna jako velké terno ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.