| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás se jeden nedostal kvůli tomu, že rodiče byli věřící a měl špatnej kádrovej profil. To si vybavuju, že mi říkali rodiče~:-D Nakonec byli na gymplech všichni, jen jinde. Tenkrát se dávala jedna přihláška,ale šlo nějak podat odvolání i na gympl v jiných městech.
Já se tenkrát o to mco nezajímala,vůbec mě nenapadlo,že bych se nedostala~:-D Ale z přípravy si pamatuju jen tu nultou hodinu a že jsme měli nějakýho Bělouna, jinak nic.
Zato přijímačky si vybavuju přesně. Měla jsem příušnice, zhubla jsem asi 5 kil, lezly mi kosti. A doktorka řekla,že už nejsem infekční a na přijímačky mám jít, jen si mám vzít rolák, protože jsem byla pořád nějak nateklá.
A měla jsem pořád strašnej hlad, jak jsme to doháněla. Na zkouškách byl se mnu táta, všichni rodiče seděli v jídelně a jak to rozhlas "pustil", tak prej většina rodičů začala řešit, můj táta se tam nudil:-)
A jak jsem měla ten děsnej hlad, snažila jsem se tu češtinu dopsat co nejdřív a byla jsem hotová daleko před ostatníma. Tak jsem se zeptala, jestli už můžu jít a pustili mě.
Šla jsem dol po schodech a všichni ti rodiče na mě koukali tázavě a s otevřenou pusou... Čekali, že jim jdu něco říct. Cítila jsem se trapně a nevěděla co říct. nakonec jsem popošla k tátovi a řekla mu:" Já mám strašnej hlad..."
Všichni se smáli.
Jo ataky jsem měla děsně krátký kalhoty, nějak jsem před přijímačkama strašně vyrostla:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.