| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám ke knihám velmi spotřební vztah, je to prostě potištěný papír. Dlouho mi trvalo odprostit se od naivní myšlenky, že každá kniha představuje nějakou moudrost. Opak je pravdou. Děti jsme před vyletěním z hnízda vybavili čtečkami, je to do dnešního světa praktičtější. U nás doma byla vždy velká knihovna, hodně klasika, četla jsem z toho minimum, většinu jsem vyhodila.
Zrovna před pár dny jsem z toho zachovaného minima vytáhla Bylo nás pět, protože náctiletý synátor si teď oblíbil válečnou literaturu. Už jsem pochopila, proč jsem to nikdy nepřečetla, to se prostě nedá, ani mu to nebudu nabízet. Tímto bych navázala na téma o výuce českého jazyka, ta setrvačnost ve výuce předpotopních autorů taky nikomu nic nepřinese.

Jinak momentálně čtu tak, že většinu stahuju do čtečky, když něco občas koupím, nechám pak někde ležet nebo daruji. V synově škole mají pěkně vybavenou knihovnu, tam si občas něco půjčím, ikdyž anglicky čtu pořád hodně pomalu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.