| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na dotazy, kdo mi to dělá - já. Strávila jsem tím rok života. Fakt. Vymyslet, co a jak chci, nadělat v Zoneru podklady, pohledat obrázky - schémata.
Děti dostanou nakopírovaný papír, kde mají věci k vystřižení, já mám ve Wordu udělané podklady, jak to smíchat dohromady, které jim promítám na tabuli, kdo potřebuje, má k nahlédnutí na stole vepředu i můj vzorový sešit. Pod některé záložky mají předem dáno, co tam patří, pod jiné si vybírají a píší sami.
Abych nemusela pořád řešit, že si někdo zapomněl nůžky nebo lepidlo, mám v učebně na půjčování pro všechny. Musela jsem ukecat vedení, aby mi do třídy koupilo 30 nůžek z Ikey, sama jsem si tamtéž dokoupila nádobky, děti přispívaly v září 15,- korun na lepidla. Ještě tam mají dané tužky a pastelky - zbytky, co se posbírá po škole a nikdo se k tomu nehlásí.
Někteří se s tím stříháním sice moc "nepářou", čára sem, čára tam. Ale fakt většina dělá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.