| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Len, kde čteš, že dávám seriál F.L.Věk za příklad současné tvorby? Já jen konstatuju, že současné seriály mne nebaví, protože 732. díl OVRZ (OVRZ = Ordinace v Růžové zahradě) rozpitvává, jak se doktor X vyspal s někým a doktor Y je neschopnej, což jim vydrží na dalších 37 dílů. Ty starší seriály měly sice míň dílů, ale měly děj a švih. Takže současné televize stále vysílají jak F.L.Věka, tak teď běží Chalupáři, kteří jsou ještě k tomu vtipní. Nedávno jsem zahlédla seriál Velitel, často se opakuje Major Zeman (kterého jsem celého viděla paradoxně až po revoluci, kdy se všechno komunistické prohlásilo za špatné, nicméně třeba tento seriál je na různých kanálech opakovaný snad 3x do roka). Ve srovnání se současnou tvorbou je to fakt pohlazení po duši. Nikoliv jako nostalgie po starých časech, ale mělo to nějaký děj. Což u současné seriálové tvorby opravdu postrádám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.