| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znám člověka, který začal pětileté studium těsně před padesátkou a končil po padesátce.
Bylo to ovšem v oboru, v němž pracoval, a měl jisté uplatnění.
Mě to inspirovalo, že jsem také ještě před padesátkou začala studovat, ale já bych měla do padesáti skončit, když to dobře dopadne. Beru to tak, že budu mít ještě nějakých patnáct let na uplatnění. A také tedy to souvisí s tím, co už dělám, a není to úplně krok jiným směrem.
Po padesátce upřímně nevím, jestli bych ještě začínala. Záleželo by velmi na všech okolnostech, ale asi bych stejně jako ty měla pochybnosti, jestli tu vloženou energii ještě stihnu zúročit. V tomto věku by člověk studoval asi hlavně kvůli tomu, že by ho to bavilo, než že by plánoval kariéru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.