| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kroniko, jsi líná realistka a tak to má v 51 letech být. Já jsem studovala kolem svých 40 a byl to neskutečněj opruz. I když mé závratné studijní úspěchy závratně pozvedaly mé sebevědomí, nesnášela jsem každou minutu strávenou ve škole. A že škola, učitelé i spolužáci byli velmi fajn, spolužačky mladice jsem strčila do kapsy, obor mi přinášel mnohé a bavil mě.
Od padesáti mám jediný závazek. A to být zhýralá a užívat si zbytku života. Určitě ne se ve volném čase učit na zkoušky, nervovat se, psát seminárky, číst knihy,co mě nebaví, vstávat brzy, když nemusím, zapadat do dalšího kolektivu a sedět kolik let ve škole, místo abych si užívala zaslouženého volna a svobody požehnaného věku.
Zajímám se o spoustu věcí, občas se i něco nového naučím. V práci se vzdělávám ráda, ale nijak mě to neomezuje a nenervuje. Jen trošku posunuje a tak to má být.
Takže za mě se na studování vykašli, pokud ho vyloženě nepotřebuješ a nemáš nějaké studovací pnutí. Taky se vykašli na to, aby ti někdo v padesáti kecal do života, ač je to tvá pokrevní sestra - ty jsou nejhorší.
Hodně štěstí, svobody a svobodymyslnosti po tvé padesátce ti přeju ~x~ A všem ostatním taky, aby vám to nebylo líto.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.