| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tohle jsem asi taky zapomněla napsat, naučila jsem dceru všechna vyjmenovaná slova, právě bojujeme s předponama vy/vý-, maluju barevně předpony, doplňuji ke slovesům další a další, aby se jí dobře pamatovalo - a daly jsme to, začíná jí to jít skvěle!
Stahuju dokumenty BBC na zeměpis a přírodopis, filmy na motivy knih Oty Pavla, kupuju audioknihy s literaturou, kterou si pouštějí před spaním, o té četbě mu nikdo nevyprávěl, jen mu poslali list A4 s informacemi o autorovi a k tomu "nalep si to do sešitu". Sem tam mu nenápadně dávkuju, jakej byl kterej českej autor borec (puberťáci na frajery slyší). Pythagorova věta, mocniny, odmocniny, denní chleba. Stránky umimematiku/češtinu.cz jedeme skoro denně (díky bohu za ně)!
Proč jsem tak naštvaná na onu češtinářku: já se taky dost snažím, na podzim bude syn i dcera cca tam, kde by měli být (možná i kapku navíc). Já jsem chtěla říct: tak ty děti nedemotivujte, pančitelky!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.