| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno, to víš, když někdo něco dělá s nadšením a poctivě, tak se ho dost dotkne, když ho hodí do jednoho pytle s lemplem. Ala nikdo z učitelů ti nebude tvrdit, že se mezi nimi nenajde lempl.
Trochu jako někoho na kole málem sejme opilý řidič a pak bude cyklista vykládat, že všichni řidiči jsou .... (doplň vulgaritu dle vlastního výběru).

Ono tyhle výlevy na netu jsou dobré na upuštění páry, ale nic nevyřeší. Někdo ti tu radil, ať se ozveš a řešíš to ve škole. Tos odmítla. Ale to je jediné místo, kde můžeš zjednat nějaké řešení situace. Vážím si lidí, kteří se nebojí svoji situaci řešit. Dokonce mi až tak nevadí, když mě přijde rodič seřvat, protože aspoň mi to přijde říct do očí a můžeme se dopátrat nějakého řešení problému. Co mi ale vadí, jsou vesnický drby, že tahle udělala tohle a tamhleto. Nic se tím nevyřeší, ale šíří se nepohoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.