| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno,

protože za vznik Drbárny pro učitelky jsem zodpovědná já, zkusím vysvětlit, proč a jak vznikla.

Kdysi tu nebylo tolik přesouvání temat a diskuzí a zároveň bylo možné požádat o založení diskuze. A svoji diskuzi tu měly učitelky ve školce, myslím, že se to tak jmenovalo. Bylo to na hlavní stránce v sekci Školka. Nikdo jim tam nelezl a řešily si tam svoje náměty a nápady, jak co dělat.

To se mi hrozně líbilo a požádala jsem o založení tématu s názvem Učitelky ve škole. Přesně za tím samým účelem, co měly ty školkové. Z nějakého důvodu neprošel ani jeden z mnou nevrhovaných názvů, nicméně byla diskuze založena a nějakou dobu i byla v té sekci škola na hlavní straně. Moc lidí mi do drbárny nechodilo, za účelem výměny zkušeností a nápadů se to pořádně nerozjelo. A brzy začalo docházet k tomu, že místo výměny nápadů tam někdo vždycky začal řešit, že to i ono děláme špatně....bylo to ještě před tím, než se rozjel FB a učitelské skupiny tam.

Pak se tady založila sekce Drbárny a do ní se přesunula i diskuze pro učitelky. A tím, že najednou byla drbárna, nešlo tam zakládat temata. Nebo šlo, ale velmi rychle bylo odtematováno s odůvodněním, že drbárna. Tím celý původní záměr ztratil smysl.

Drbárna zůstala a pokaždé, když se chceme nějakou vzájemnou inspiraci a založí tam některá z nás téma, najde se někdo, kdo nám Drbárnu omlátí o čenich.

No a když se bavíme jinde, tak to dopadne úplně stejně.

Proč nemají jiná povolání své diskuze je asi proto, že nikdo z nich nemá potřebu vzájemného sdílení zkušeností a inspirace z každodenní praxe. Nebo třeba má, ale nemá tu za tímto účelem parťáka. Nebo má podobnou platformu jinde.

Omlouvám se tedy, že jsem si tenkrát dovolila. Můžete požádat o její zručení, když vás tak irituje. Na mé prosby o cokoliv totiž místní vládce nereaguje a stará se o to, aby moje tam založená temata přestala existovat (odtematovává nebo přesouvá do neaktivních diskuzí).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.