| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Snila jsem o dobrodružstvích s Old Shatterhandem, a když náhodou převládlo mé racionálnější já, tak aspoň o nějakých dosažitelných, jako z Ransomovek :)
To se mi splnilo, tedy ne až k Oldovi, ale ta reálnější dobrodružství ano, přes počátky v běžném skautingu k těm větším dobrodružstvím s (bývalými) skauty :)

Snila jsem o tom, dostat se do Paříže, nebo aspoň někam do Francie - před rokem 89 to vypadalo dost nereálně, ale rozhodla jsem se, že se na to aspoň naučím francouzsky, abych byla nachystaná, až to nějak přijde~:-D... a vyšlo to, byť zdaleka ne tak přímočaře, a ano, vyšlo to díky obrovským náhodám a skutečně i té připravenosti s jazykem, kdy jsem mohla říct z fleku "ano" na možnost jet do Francie diskutovat o Evropské unii - s půldnem mezi přestupy v Paříži ~s~ A i když jsem od té doby byla v Paříži hodněkrát, tak tomu prvnímu okamžiku splněného snu se to už nikdy nevyrovnalo :)

Snila jsem i o romantické lásce - a i to se splnilo. Jen ty pohádky nemívají pokračování "a roky poté... vaše romantická láska je tak líná se ohnout pro mísu, že nechá vytéct krev z masa volně loženého v lednici tak, že to proteče ven až na podlahu!" (má štěstí, že je v práci, jinak té krve mohlo týct víc!~o~~t~)

Snila jsem, že napíšu knížku, to se mi taky splnilo, i když jsou to trochu neplnokrevné knížky - kuchařky a příručky, ale ochmatávat si je šťastně v knihkupectví můžu :)

Snila jsem o tom, že se budu živit malováním - no, tak to se tak docela nesplnilo, ale dva obrazy jsem už prodala, tak třeba je to slibný začátek ~t~

Snila jsem o spoustě dalších věcí a víceméně se mi plní. Sice si nevybírají žádnou z cest, které jsem jim v duchu vymalovala (a že jich bylo! ~t~), ale ta, kterou si vybírají, je v reálu mnohem lepší :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.