| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak kdy, nedávno jsem se dozvěděla, že se můj táta chlubil náhrávkama mýho zpěvu v práci,ale v životě by mi neřekl, že mi něco jde~t~
Ale sehnal mi v devíti letech učitele a koupil kytaru. Když jsem dlouho otravovala. Měla jsem soukromé lekce, jako princeznička, abych se nemusela v hudebce nudit naukou, dokonce mě tam občas vozil autem, ale naučil se při tom trochu hrát taky~;).

Na to, že máma nesnáší hudbu a tanec a pro mě je to můj život, naopak mi předhazovala, že si mám doma POČÍTAT pro zábavu~t~ nebo sportovat, což nesnáším, místo toho brnkání a trdlování (společenské tance), mě celkem tolerovala, i když radost by měla jen ze sportovní holky, neustále něco studující, jako byla ona. Myslí si, že si ještě v 52 letech konečně udělám tu "vejšku", abych nezakrněla, ale já tyhle ambice vůbec nemám, ona studovala celý moje dětství, pořád bylo co zlepšovat.

Teď chce jít na náš koncert, ale při tom, jak neposedí a nesnáší vážnou hudbu si myslím, že tam nevydrží sedět do konce~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.