| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alena, jj to je možné,ale když moje sestřenice začali chodit na 8G. mluvilo se o tom, že se budou muset zrušit. JEdné je 40let.
Teta je na gympl dala proto, že 2 stupeň té Zš, byl tragický, přitom první super.
Zrovna loni jsme si o tom povídali a já se ji ptala co jí k tomu vlastně vedlo a ona jako by mi vyprávěla to co tu občas čtu. Hrůzný příběhy ze školy.
Prostě mám dojem, že ve školství se zastavil čas. Před 40-50lety, možná i 100jak tu píše Monty.

Když byl syn v třetí zrušili u nás 8G ve městě, protože se zdálo, že je to hotová věc, že tento typ školy končí. V září už tam stejně nebude možné studovat.
TAkže třeba v našem městě a okolí, mají možnost dojíždět do měst okolo. A přímo ve městě stáhne 30lidí z města a širokého okolí 30 lidí na 6G. Většinou se dostanou 2 z té třídy. nelze mluvit o vylidňování tříd a mnohdy by to bylo potřeba. vylidnit třídu a lépe by se tam učilo.

A ještě zajímavost, jak je díky dojíždění zájem o 8G. Starší syn 18lidí. A mladší dokonce jen 15ks chystá k maturitě na příští rok. Ale zase profesoři jsou rádi, chválí si to kvůli učení. přijimačky jich dělá hodně, jenže nakonec nenastoupí. Protože dojíždění je prost VELKÉ MÍNUS.

A když na to tak koukám, tak třeba na omlouvání a studium třeba na ledovci, jsou zš zkostnatělý. Oba kluci měli ve třídě slečny co byly většinu roku na ledovci. TY šli na gympl právě kvůli tomu.

Vesnické školy ani nevím, že měli zanikat, u nás naopak za poslední roky dvě vznikly ve vesnicích. Což ty rodiče určitě ocení. A naše vesnická škola jede stále.vesnice co v ní je do ní cpe spoustu peněz. A fakt se stará i o školku velmi nadstandardně.

třeba mě je matika a maturita z ní šumák. Protože mám oba kluky blbý na jazyky. Takže jeden syn z matiky maturoval a psal i matiku +. Druhý nejspíš též bude, přestože tvrdí, že mu to neučení matikářky toto pololetí hodilo vidle do výběru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.