| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno, školy maturity neprodávaly, ale v honbě za prachama a za vysokým počtem žáků snižovaly laťku tak, že by maturitu udělal i šikovný školkáček. To byl hlavní důvod zavedení státních maturit. Aby se předešlo jejich totální degradaci, k čemuž školy houfně spěly. Já jsem byla zpočátku proti státním maturitám, ale přesvědčila mne hooodně nízko postavená laťka. Maturitu těsně před zavedením státní maturity bych zvládla levou zadní a bez přípravy. Jaký by taková maturita měla smysl?
Já jsem osobně po r. 1989 čekala zpřísnění nároků, nikoli devalvaci vzdělání ve smyslu "každému střední školu s maturitou, i kdyby měl maturovat s asistentem". Jenže školství nabralo tento směr a snažilo se maturitu devalvovat na papír, který získá nejen cvičená opice, ale i ta naprosto necvičená. A zároveň s devalvací maturit jsme totálně zazdili učňovské školství. O tom ani psát nebudu, neb slova, která mám pro současné učňovské školství, by mi webový prohlížeč dosti proškrtal, neb jsou to výrazy nesalonního rázu. My už nejsme schopni naučit řemeslu ani zedníka, o ostatních řemeslech nemluvě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.