| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Dědečkové občas zakazují babičkám hlídat, protože chtějí můj klid a možná taky špatně snášejí, že nejsou tolik obskakováni. Děti to vycítí a pak se jim tam nechce." Přesně to vyjadřuje můj pocit...náš jediný děda žárlí na svá vnoučata, když jednou za dlouhý čas jsou u nich např. na 1 noc...minule mi dítě říkalo, že hrálo s babičkou stolní hru a děda šel kolem stolu a schválně hru nadzvihl, aby se to už nedalo hrát dál. No to nazdvihlo mně, ale udržela jsem to "v sobě". Ptala jsem se, co na to říkala babička: no prý, znáš dědu! Vypíná mu TV uprostřed pořadu: hraje už dlouho, přehřeje se. Přitom sám kouká na všechny zprávy na ČT 24 (a těch je : )).Tohle mladší dítě tam nechce vůbec jezdit, starší to bere stylem, že když 2x za rok musí, zaleze si k mobilu a noc přežije. Mně je z toho smutno, neměla jsem sice dědu, ale babička mně téměř vychovala. Ale takhle tím trpí i ten vztah k babičce, který by asi jinak jakžtakž byl v pohodě. On je určitě má rád, ale způsob chování, který volí je velmi, velmi nešťastný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.