| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se dnes vyjadřuju zřejmě nesrozumitelně. Podle mě to jde ruku v ruce, už od lyžařů v Itálii, přes cyklistiku bez roušky až do teď. Ti lidé minimálně na začátku dost stigmatizovani byli., A to vyjadřování, jak si za to lidé můžou sami, protože všichni (mysleno vždycky ti ostatní, že?) kašlou na prevenci. Tuhle racionalizaci používá spousta lidí i s jinymi nemocemi (kdyby nežral, nemá cukrovku, kdyby neočkovali, nemají autistu, určitě to přeháněl s uzeninami a nejedl dost zeleniny, když ma rakovinu tlustého střeva), ono to u konkrétního člověka může být úplně jinak, ale co se tím zdržovat, že. VŠICHNI na VŠECHNO kašlou, kdyby nosili roušky, tak to tu nemáme. Fakt vám to nepřijde zjednodušující a trochu vinu svalující? Mně prostě jo, a přijde mi, že jestli se hlavy neotevřou, lidé budou minimální příznaky tajit a tím se riziko bude zvyšovat podstatně víc, než tím, ze si v dubnu nekdo szbdal rousku na cyklostezce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.