| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Silvie03, jj taky mám ten dojem. Jede se v modu, práci si je třeba šetřit.

Nemyslím,že to tak máš, nebo, že to je na Tebe, jen zkušenost posledních týdnů.

Končil mi tento měsíc řidičák.
Tak jsem vyrazila na úřad. Nikdo přede mnou. Papírek mi to psal. Ta paní mě tam nechala 20minut čekat.
a když jsem si pro něj šla přede mnou byl údajně jeden člověk(nikdo nevylezl za celou dobu ze dveří), nebyl tam žádný člověk, pokud teda nešel ven oknem. 40minut se NIC nedělo.
Přiznám se, že tu lenost na těch úřadech vyloženě nesnáším.

A v dubnu na sociálce, paní taky nebyla extra příjemná, přitom zrovna tam se mi to stalo poprvé.~a~ Tak to beru jako úlet. Tam jsou většinou milé.

A naposledy před 14dny kdy nám po revitalizaci sídliště pro špatně navržené kanály a odtoky spláchla jedna pidi bouřka dům(nateklo to všude 5cm vody na silnici, ve výtahu i 100cm vody), laxnost hlavního architekta města.~Rv Dodneška jsem nerozdýchala větu: " budete si muset zvyknout, že se Vám při bouřce valí voda po silnici! "
Na moji odpověď , že si má vzít auto a přijet mi řekl, že o auto musí žádat 24h předem.~8~
A nemá tam šéfa a mám mu poslat nějakou fotku.
Bohužel jsem tam lítala z hrablem a neměla jsem čas mu nabídnout, že pro něj dojedu.
Jeden z mála vchodů jsme neměli vodu ve výtahu,ale 3h jsem se oháněla hrablem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.