| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Shodli jsme se doma, že nás vlastně tohle vysvědčení ani nezajímá. Je nám prostě jedno. Holka měla čtyři dvojky, což je o jednu lepší než v 1. pololetí. Úsměvné je, že poprvé v životě dostala dvojku z TV. Podle mě si ji zaslouží, když tělocvik probíhá, protože prostě není sportovně nadaná, ale je vtipné, že ji dostala teď, když pravý TV nebyl. Nedodala 2 videa se svým cvičením, tak dostala pětku. V pořádku. Měla to dodat. Ovšem nemůžu jí to vyčítat, protože ona se nerada fotí, natož točí, takže prostě to udělat nechtěla. Doma si cvičí každý den.

Jsem zvědavá, jak se hodnotilo na škole, kam chodila dcery kamarádka. Ví se, že min 3 holky prostě "zmizely ze světla" a nepracovaly. Jaké asi dostaly vysvědčení? Jestli stejné jako v pololetí, jak k tomu přijde žák, který poctivě pracoval? Já jsem ráda, že holka měla nějaké povinnosti a režim a myslím, že to rozhodně k něčemu bylo.

Nicméně toto vysvědčení podle mě o ničem nesvědčí. Na druhou stranu prvňačka od nás z domu by byla smutná, kdyby ho nedostala. Moc se těšila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.