| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo,

v něčem máš pravdu, až např. na to tvoření. Mně nevadilo tvořit s dětmi, dokonce jsem to dělala. Vadí mi 4 adventní věnce, z nichž ani jeden nemám jak použít, protože prostě advent nedržím, a nebylo je ani komu dát. Proto zbytečné krámy. A vadily mi na tom ty vyhozené peníze, které jsem potřebovala jinde (každý věnec vyšel tenkrát na 100 - 150 Kč, 400 - 600 Kč už bylo znát).
A moje děti v dětském věku tvořivé nebyly, takže mě spíš štvalo, že nemůžu, protože mě různé stříhání a skládání a linoryty a prostě takové to techničtější tvoření baví. Od dětství mám i dost knížek a vždycky jsem něčím takovým docela ráda trávila čas.

Co se týče sounáležitosti, tak ano, tam je díra, ale ty Vánoce v tom roli nehrajou. Naopak, strašně mě děsí to, jak právě jen o Vánocích to spousta lidí řeší a vlastně to můj vztah k tomuhle svátku ještě zhoršuje. Nepotřebuju v tomhle ohledu moc, ale potřebuju to trvale, ne jednou za rok.

Velká míra nespokojenosti nyní u mě souvisí s prací. I když to vím dlouho, pořád jsem se s tím nesrovnala. A to, že jsem kvůli koronaviru "byla okradená" o poslední tři měsíce se svou třídou snů tomu nepomáhá.

Prostě v tuhle chvíli nemám ani tenhle záchytný bod, který mě nabíjel a udržoval vyrovnanou (vzhledem k opravdu velmi vyhraněné melancholické povaze).

No a smiřovat se se stavem zatím nehodlám. Jen je otázka, co dokážu změnit a jak ta změna bude vypadat. Na rozdíl od Valkýry jsem zatím nerezignovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.