| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zažila jsem klauny 2x a musím říct, že to opravdu uměli. Ve druhém případě bylo puberťačce opravdu špatně, nesměla vstát z postele kvůli riziku ochrnutí, do toho měla své dny, takže se ani nemohla sama obsloužit a kromě bolestí byla naštvaná na celý svět. Klauny z počátku naprosto ignorovala, tvářila se odtažitě, mračila se, ale byli skvělí až to prostě nevydržela a rozesmála se. A nedělali žádné trapné blbosti. I po jejich odchodu byla ta atmosféra uvolněnější, takže za mě super.

Jen s tou podporou to chce opatrně. Občas v našem maloměstě na ně do kasiček opakovaně vybírají pochybná individua, jsou to takoví špinaví zanedbaní lidé, nevěřím, že jsou od nich. Raději posílat přímo na účet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.