rose, no a jak dojde k situaci, že firma má 20 manažerů mužů a žádnou ženu? Čeho je toto výsledek?A znovu se ptám: Myslíš, že ženy jsou obecně tak málo schopné, že se proto nedostávají do vedení? Prakticky nikde. Třeba i ve školství to bije do očí, když mužů tam dělá dokonce výrazně méně než žen, ale ve VEDENÍ škol drtivě převažují nad ženami.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.