| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Trávíme spolu prakticky všechny víkendy komplet, buď i s dětmi, nebo, párkrát do roka, když nám tchyně děti pohlídá, tak jen spolu. Letos jsme si takhle zatím udělali jen jednodenní výlet na Šumavu, ale loni jsme měli minidovolenou v Alpách a tak. Má tchyně je zlatá a už nám nabídla opět letošní dárek v podobě času ve dvou :)

Já mám mnohem větší potřebu samoty než manžel, takže těch "samotových" akcí mám mnohem víc. Jeden den v týdnu trávím mimo domov pravidelně, jinak občas jdu sama na výlet nebo na houby a tak, když mám třeba půlden bez dětí. Občas taky jedu sama na dovolenou, teda kratičkou, 1 - 3 dny, ale to je kvůli logistice kolem dětí, jinak bych s radostí jela i na dýl :) Letos jsem nebyla zatím, loni jsem takhle byla 3 dny ve Frankfurtu.
Manžel je sám na večer pryč tak jednou za 2 - 3 týdny. Na dovolenou sám jel jen jednou, když jsem mu já koupila letenky jako dárek :) Líbilo se mu to, ale o další nějak zásadní zájem nejeví. Ale jezdí občas na výlety se svými kamarádkami, když to ony zorganizují, to byli i na víkend někdy.

Co se žárlivosti týče - myslím, že sama jsem žárlivá velmi málo.
Manžel taky celkem málo, i když možná trošku víc než já. A neřekla bych, že by nějak zvlášť žárlil na to, že pokud jsem s někým dalším, tak převážně s muži, ale spíš na ten čas, který trávím úplně sama, že mám určitý svůj kus vnitřního světa, ve kterém on (ani nikdo jiný, což mu přijde nepochopitelné) není :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.