| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já úplně nerozumím té snaze všechno pořád odlehčovat, začínám to spíš vnímat jako "mám obavu, ale je mi blbý to přiznat", každopádně jak to bude v září je teď ve hvězdách

my se tu sice tváříme, že o nic nejde a je to zbytečný humbuk, ale uvidíme, až se vrátí po takto volných prázdninách děti do škol

povinnost zaměstnavatele je zajistit bezpečný prostředí pro zaměstnance, povinnost školy je zajistit bezpečný prostředí pro děti
dokud je covid považovaný za nebezpečný, tak by mě zajímalo, jak to bezpečný prostředí zařídit

takže čekám na výplod mšmt

mají to ale těžký, protože nemůžou vědět, jaká bude situace za dva týdny, natož za skoro dva měsíce

co se týká kašle a rýmy u dětí, není žádným tajemstvím, že kdyby nešly do kolektivu dřív, než jsou opravdu zdraví, nevraceli by se jim to tak často a taky by to mezi sebou tak neroznášeli, nemyslím tím teď covid, ale běžný virózy

když tam nepřijdou dvě usoplený děti, může dalších 20 rodičů dál chodit do práce, tuto dvě děti budou doma dva týdny a možná to budou jediný dva týdny za školní rok, pokud i ostatní budou ohleduplní

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.