| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My se dohadujeme celkem běžně, ale jako "Ťafka" to není, to je spíš z povahy, jsme impulsivní a horkokrevné, já asi víc, mamka už má svůj nadhled a potřebu klidu. Taky má potřebu poučovat, ale ona to tak nemyslí, spíš chce navést lepším směrem, jen to někdy působí kolizi, prostě mi není pět. Taky umí moc hezky kárat, v klidu a opisem, zabírá to, zastydím se, omluvím nebo se snažím napravit - to doufám budu taky jednou umět, tak, aby kárání vedlo k sebereflexi.

Občas vypustíme jedna nebo druhá něco, co zamrzí, bývá to spíš ve spěchu, rychlosti. Minulý týden jsem byla u dr a vyprávěla jí, jak jsem dopadla a ona se pustila do poučování, necháváš všechno na poslední chvíli, musíš se o sebe víc starat a ze mě vyletělo ty jsi hnusná. Že poučuje a sama na tohle kašle, že přece ví, že si nemůžu jen tak snadno domluvit termín, abych si zajistila Rišku nebo se on sekne a můžu to akorát odvolat, to všechno v jednom blbém vyjádření. To už jsme stáli ve dvěřích a pak vypadli, honila jsem se, že mu musím dát oběd (režim). Doma z něj vypadlo, že jedl s babičkou. Hned jsem jí volala, vysvětlila, omluvila.
No jo, slovo je jako vystřelený šíp... Moje ostuda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.