| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zasjaj, to je děsný :(
Ale musím říct, že jedna z Tvých vět mi nechtěně připomněla něco vtipného :) Kdybys to nenapsala, ani bych si to neuvědomila. Jak píšeš, že volala k Tobě do práce. Moje matka totiž do mé práce nevolá, to jí asi tak nějak dochází, že by nemělo náležitý efekt a byla by poněkud za blázna ona (už to dříve absolvovala, když volala tátovu šéfovi a vykládala mu, jaký je její muž vůl, tak to nějak náležitě nevyznělo ~:-D). Takže k mému soukromí se snaží dostat způsoby imitujícími "náhodu" ~:-D Když jsem dala v zimě výpověď, přirozeně ji popadla touha jít mému (bývalému) šéfovi spolupřikyvovat, jaká jsem úděsná husa, jíž je štěstím se zbavit. A tak vzápětí se sbalila a vyrazila do obce, kde můj bývalý šéf bydlí, a snažila se mu ochomýtat před domem a "jako ho potkat". Jenže jak dlouhá léta systematicky tajím maximum informací o sobě a víceméně něco uteče jen přes moje bližní (které přirozeně nemůžu nutit k nějaké mlčenlivosti, na to nemám právo), tak... netušila, že jsou dvě obce téhož jména, jen s jiným druhým přídomkem (jak se občas obec jmenuje prvním jménem větší obce a pak ty malé okolo mají druhé jméno za tím, typu Malé Přílepy - Teplá stráň) a vystoupila z vlaku o stanici dřív ~t~ Takže se chválabohu ochomejtala před nějakým podobným domem o pár kilometrů vedle... a pak mi frustrovaně vynadala, že kvůli mně to nedokázala přesně najít... ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.