| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val, už jsem tu párkrát psala, že moje mám byla a je morbidně obézní. A nikdy jsem se za ní nestyděla, ztloustla nejvíc po mých 12 narozeninách, takže v dospívání a rané dospělosti. Nechtěla jsem sice dopadnout jako ona, ale uznávala jsem ji jako moudrou, milou vtipnou a nevzdávající se ženu. Tehdy jsem všechny okolnosti neznala, jen jsem věděla, že ji táta strašně trápí a ona často v hádce prohlásila, že tloustne kvůli němu. Táta byl sice štíhlý i když se cpal 2x tolik, ale všichni 3 sourozenci jsme ho upřímně nesnášeli kvůli jeho chování.
Já byla typ táta, štíhlá, nikdy jsem s váhou problém neměla. Až prostě po těch dětech se mi nějak změnily hormony a taky pohybu ubylo, stresu přibylo, začala jsem přibírat a pak se to nabalovalo, ale děti ani teda manžel si nikdy nestěžovali a nestyděly se za mne. Naopak vždy něco pronesly, jak jsem vždy krásně oblečená a sluší mi to. Sama se cítím jako ty, že bych se měla stydět a často se stydím, ale vím, že to je jen můj problém a ostatní do toho netahám. Zkus si dcerou promluvit a vysvětlit jí, že je to dobře, že poznala zavčasu, jaký je její partner.
Můj ex manžel měl a má mojí mámu pořád hodně rád a nikdy jí nepohrdal, i když není slepý a jistá omezení máma prostě má. A to on opravdu není zrovna ten nej charakter (proto je ex).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.