| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak se divate na dnesni svetovou situaci ohledne pandemie?

- A - restrikce jsou opravnene,musime se chranit
- B - je to prehnane, s virem se musime naucit zit, viry tu byly a viry tu budou, svet se nada vypnout

Ja osobne se zmitam mezi temito dvema nazory, ale spis se priklanim k nazoru B. Nejak mi dochazi, ze je velmi realne, ze se budou na podzim opet zavirat skoly, pokud bude problem, ne celoplosne, ale... Ted jsem byla svedkem toho, co se delo, kdyz nam hygiena oznamila, ze se na nasem pracovisti vyskytl pozitivni clovek - ne zamestnanec ale navstevnik... je mi jasne, ze tohle se bude dit opakovane...ty restrikce jsou silene - vsichni testy, karantena doma, plati pro celou rodinu... Vlastne me to uz trochu hranici se sikanou, i kdyz, ano , jde o zdravi. Ale kolik z tech pozitivnich opravdu jsou nemocni???? Kolik z tech pozitivnich maji priznaky?

A dalsi otazka - pokud budeme opakovat t´restrikce, jak je to udrzitelne? Jak moc to ovlini nasi ekonomiku, nase deti? Dovedete si predstavit ze jsou zase doma a maji online vyuku? Je mi jich lito a nas rodicu taky...

Na druhou stranu - jak budete reagovat, az budou mit vase deti na podzim rymicky? Nechate je doma a hned celou rodinu testovat? Co budete delat az se vy nebudete citit dobre? Bude to jen unava, nebo budete mit hned podezreni...?

Jak se na to divate vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.