| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do teď jsem si myslela, že se je třeba setkávat s co nejvíce viry a bakteriemi, aby si tělo utvořilo imunitu. No a teď aby se člověk venku bál zakašlat. Radši tedy nepoužívám věř.dopravu. Velkých akcí s hodně lidma se vzdám, cestování do dalekých krajů letos oželím, ale ať po mně nikdo nechce nosit v práci 8 hodin roušku. V obchodě, u lékaře to beru. Za celou dobu jsem nikde nevyčetla jestli pomáhá být naočkován proti chřipce nebo pneumokoku. Nejsou žádné statistiky jestli Covid chytnou lidé kteří nebývají nemocní.
No jediné co bych ráda, kdyby ceny testů byly do 100Kč. A dali se tak vyhledávat skrytí přenašeči. Protože jednou do roka mívám zvýšenou teplotu a teď nebudu vědět jestli jsem jen nachlazená nebo můžu někoho nakazit. Manžel nemívá teploty nikdy, ale nachlazený jednou za rok bývá. A teď babo raď, můžu zůstat 3 dny doma a pak jako skoro bezpříznaková roznášet po okolí.
Nejvíc mně na Coroně sere ekologie, kromě snížení počtu letadel se vše zhoršuje. Všude auty, samé igelitové pytlíky, jednorázové roušky.Letošní škola je katastrofa a výhled do budoucnosti taky nestojí za nic.
Proto souhlasím že všude číhá nějaké riziko, je třeba se ho snažit snižovat, ale platí,že co se má stát to se stane.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.