| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hračka roku

Milá Viera,
otázka kouření a věcí kolem toho nepatří myslím do téhle diskuze,to je na jinou stránku.
Přeju ti,aby ti tvá předsevzetí vydržela.Ono je to práve v tom,že tvoje dcera má zatím jenom 2 roky a zatím se toho nedožaduje.Pohybuje se v určitém prostředí a tím je ovlivňována.Ale přijde doba,kdy půjde do školky či školy a najde si tam kamarádky.A najednou všechny kamarádky budou mít 100x lepší hračky než ona,a budou se mít,protože mají zrovna to co ona nemá.A to samé je s kluky.Já si taky nemyslím,že puška je zrovna ta nejlepší hračka na světě,podle mně by třeba vyhrálo zrovna Lego.A i když můj syn si s Legem úžasně vyhraje(je to opravdu super hračka),i když si vyhraje s kartami,autíčkami a společenskými hrami,vždy potom sáhne na meč,nůž,pistol či pušku.A já když vidím,jak šťastný při tom je,jaký je super bojovník ,tak nemám srdce abych mu to zakázala.A říkám si proč taky?Za naši doby byli jiné hračky a rodiče nám je taky nezakazovali.Tvoje decra je tvoje dítě a ty ho můžeš ovlivnit na celý život.Ale nechtěj proboha,aby žilo tvůj život,jenom proto,že tobě se něco nelíbí.Dopřej mu ať si žije svůj krásný dětský život,na který bude mít krásne vzpomínky.Třeba jednou řekne"moje máma byla super máma,protože si se mnou hrála na Indiány a já na to strašně ráda(rád)vzpomínám".Přeju ti aby se narodil krásny a zdravý chlapeček.
Měj se hezky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.