| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

můj otec byl notorický kurevník, potrpěl si na dobré oblečení a machrování, cca od 14 jsem si na tyhle typy dávala neskutečně pozor a pohrdala jimi (nevěděla jsem, jaký byl otec a jaké to bylo pako). V rámci svého životního stylu kosil dívky na ubytovně, zkoušel to na všechny a bral to patro po patře, pokoj po pokoji. Kupodivu často úspěšně. Jedna z těch, co podlehly, a spolubydlící jí záhy řekly, že její pokoj byl právě "na řadě", mu ukradla jeho fešácké, "na západě" koupené boty, vytřela mu je česnekovou pastou a načurala do nich... Mé mamince ani tato jeho pověst nezabránila v tom, aby do toho šla taky. Z jednoho jediného nechráněného pokusu jsem vznikla já.
Mmch, když jsem po letech našla na FB otcovu fotku, břinkla mi brada o zem, stejný typ jako moje první láska, modré oči a černé kudrnaté vlasy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.