| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sloníčku, snad můžu napsat, co mě při čtení tvého příspěvku napadlo (a opovažuju se hlavně proto, že i můj životní partner kdysi na počátku přišel s vyjádřením, že mě nechce:-)): ve tvých 16, na začátku 30let trvajícího vztahu ti řekl, že o tebe zase tolik nestojí - prosím nesvaluj na sebe všechnu vinu světa za větu, kterou řekl. Chlap, který toto pronese, a nedává tomu zároveň i významy "protože vlastně nestojím o vážný vztah", "protože se necítím na závazky", "protože se momentálně z našeho vztahu nevznáším v oblacích, neschopný jíst a spát" - takový chlap by nežil třicet let ve vztahu - nežijeme půlku dospělého života s někým, koho nechceme! Často vědomě tvrdíme, že vztah není OK, ale podvědomě jsem s tím druhým svázaná, podvědomě ho nějak potřebuju, přitahuje, čerpám z něj sílu...
Ty přebíráš všechnu zodpovědnost za váš vztah, jeho průběh i konec. Vracíš se k jedné větě a spatřuješ v ní křižovatku, na které ses vydala špatným směrem a teď tě to dohnalo. ~a~Nedělej to...Píšeš, že byla i hezká období. Mě přijde, že tedy byl vztah založený minimálně na přátelství. To vůbec nemusí být tak málo.
Nepřemohly tě tak trochu naše příběhy, kdy jsme šílely láskou? To fakt není žádný vzor, jak to má nutně na začátku vypadat.:-) Naopak, pár takových intenzívních zážitků a půlka neuronů je v háji.~:-D
I obrovské lásky s dramatickými projevy končí rozchodem, vlastně většina veškerých vztahů tak končí. To si radši vypisuj všechny jeho blbé vlastnosti a šíleně se nakrkni, žes ho za ně nepropleskla, ale nepřenášej na sebe všechnu zodpovědnost za to, že ten vztah vznikl, byl a proběhl. To tě za prvé zničí a za druhé to může být daleko od pravdy. Jenom když se rozhlídnu po svém okolí (my jsme taková vypečená ulice :-)): ona těžce nemocná, životní láska velké dítě, její žárlivá koule na noze, sál z ní sílu jako pijavice, a ona přitom doslova zářila láskou - k dalšímu dlouholetému manželství poblíž jezdí v noci policie, ona ztřískaná opakovaně vypovídá, že se nic neděje - ze druhé strany vš dáma, dává jí zabrat manžel autista, snažíme se jí pomáhat, potom sousedka krásná ženská, založením solitér, chodí se k ní kamarádit nespokojení pánové z okolí, jejich polovičky na ni pořádají hon. Fakt myslíš, že to nejde uhrát lásku hůř než váš vztah?:-) Přeju sílu.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.