| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

analfabeto, já nejsem finanční poradce a skutečně se vyhýbám čemukoliv kolem toho, mýho muže to baví, ideál
jenže když jsem zjistila, že blízká osoba na opačné straně republiky nevychází z průšvihu, má exekuce, původní půjčka kolem 20 tisíc se jí znásobila, bývalý ji zadlužil a odešel, přestože tam bylo i prokázaný domácí násilí na těhotnou, on nemusí platit ani korunu, ona je znovu těhotná a zadlužená a ospod jim chodí kontroloval ledničku a skříně, tak jsem se naštvala
ta osoba nemůže k nikomu z rodiny, od 17 let žije v azyláku nebo ubytovně, protože rodina nefungovala nikdy
volala jsem na ospod, ať je přestanou strašit a buzerovat, ať jim konečně někdo pomůže, ať jim pomůžou k bankrotu, ať jim pomůžou nastavit splátky, oba chodili do práce, bohužel za minimální mzdu, žili v obecním bytě, kde byla plíseň a pro budoucí matku a miminko absolutně nevhodný, ospod mi oznámil, že se se mnou nebudou bavit a že od toho oni nejsou

ona jim pochopitelně nevěřila a hlavně se bála, že když někdo zjistí, v jakých jsou potížích, přijde i o druhý dítě

další dva roky se to táhlo, kdy jsem jí volala a radila aspoň něco, jenže jejich dlouhý dál rostly, přestože spláceli
a pak mi jednou zoufale volala, že to vypadá, že přijdou o dítě
ospod opět odmítl cokoliv
sehnala jsem neziskovku, prostě jsem to zkusila, a najednou se věci začaly měnit

pomohli jim s péčí o dítě, s komunikací s ospodem, s financemi, skutečně došlo i na ten osobní bankrot, dostali nějaký použitý, ale funkční vybavení do bytu, i ten byt zvládli vyměnit

ona ta osoba najednou ví, že když je zle, nejsou všichni jak ospod a učí se, jak hospodařit

takoví lidi se dostanou do dluhové spirály hodně snadno a sami se z ní nedostanou, ani za dvě generace

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.