| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máme druhým rokem nadzemní foliový bazén 20m3, loni nebyl s vodou žádný problém - byl v provozu od června do začátku září. 5hodin jede písková filtrace a v plováku jsou chlorové tablety, loni jsem asi 2x za sezonu nalila po 2litrech sava. To byla celá údržba a voda jako křišťál. No a letos se nám nějak nedaří, ještě do 20.července to bylo v pohodě, ale pak jsme na týden odjeli a na dně se udělal zelený povlak. Voda byla jinak průzračná. No ale já blbec jsem to zelené odrbala kartáčem a tím se to rozehnalo po celém bazénu a voda byla okamžitě brčálová. Nalila jsem šokovou dávku sava a do druhého dne byla voda světle modrá až bělavá, no a ten bělavý nádech si drží pořád, je zakalená.
Koupila jsem nějaký projasňující vločkovač, nalila plnou dávku v pondělí i dnes a nic ~7~
Příbuzný mě přesvědčuje, že musím ještě koupit nějaký chlor šok, ph testy, chlor testy, ph plus a ph mínus, a hrát si dál hru "malý chemik" a doufat, že to vyjde ~d~

Co myslíte vy? Fakt se bez toho neobejdu? Měli jsme jiný bazén i předtím a vždy nám stačily jen ty tablety a savo ... jenže to byl prcek 3m, když se mi vod přestávala líbit, tak jsem ho prostě vypustila a napustila novou (1-2x za sezonu), momentálních 20 kubíků vypouštět nechci.

Co používáte vy? jakože opravdu používáte a využíváte a neobejdete se bez toho?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.